Відгуки на Devit City 16011160 від реальних покупців
Немає відгуків
Характеристики
- City
- хром
- латунь
- одноважільний
- картридж керамічний
- на раковину

Немає відгуків
Коли купуєш багато чого для ремонту, то буває, що на сайті одна ціна, а потім кажуть іншу. Я вважаю, що це шахрайство. Тут такого ніколи не біло, то вважаю, що це добрий магазин.
Робили ремонт, замовляли всю сантехніку тут, то що безкоштовна доставка, допомогли все скомплектувати, щоб одно до одного підходило, тай снижки зробили як для оптового покупця.
Сейчас эти сайты как чайки, лишь бы заказ урвать, и что попало прислать. Однодневки почти все. А тут мне понравилось, что все обстоятельно, по-челочески, с пониманием и какой-то порядочностью. Спасибо хлопцам.
Пока не начался ремонт, не знала, что все купить по нормальной цене и чтобы все пришло вовремя и качественное, и именно то, что ты заказала - это проблема. В итоге осталась покпателем этого магазина, долгий и нервный путь был, к тому, что обещают на каждом шагу.
Мены сподобалося на цьому сайті, що все для людей. Доставка безкоштовна, знижки тобі зроблять, і самі ціни нормальні. Гідно уваги.
Чула про цей сайт від знайомих, сподобалося, що роблять безкоштовну доставку і знижечки. А в мене саме ремонт у самому роспалі. Але трішечкі стало стрьомнувато, коли спиталися про передоплату. Вони кажуть, нічого страшного, можемо і безе передоплати вислати, але не зможемо зробити безкоштовну доставку, це типа не правила в нас такі, це математіка. Перетелефонувала до знайомих, що купували там, кажуть все нормально, не кіпішуй. Все чудово по ітогу привезли, чудовий сервіс, але треба трошки звикнути.
Немає до чого причипитися, добрі ціни, добрий сервіс, менеджери розмовляють суто на державної, ще й доставка безкоштовна. Отож вирішив додати свій допис.
Покупаю для заказчиков, тут дешевле всего и нормально показывается количество на складе. А это важно, когда делаешь большие заказы. В некоторых сайтах вообще не понятно, есть это или нет, лотерея, не узнаешь, пока не закажешь. А они потом перезвонят тебе, и говорят, нажаль немае в наявности, а уже сутки прошли, или больше, а мне обйект сдавать. Вобщем, пусть все будет хорошо у ребят, доволен сотрудничеством.
Хороший магазин! Приятные цены, быстрая доставка. Буду еще обращаться. Спасибо!
Всю сантехнику при отделке кухни меняли. Заказывали всё в данном магазине. Цены хорошие. Ассортимент представлен на любой вкус и цвет. Доставка быстрая и налажена отлично.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.