Відгуки на Ferro Hotel 6162.0 від реальних покупців
Немає відгуків
Характеристики
- Hotel
- нержавійка
- метал

Немає відгуків
Все быстро доставили. Все в порядке. Нормальный магазин.
Взяла здесь пенал с хорошей скидкой. Приобретением довольна полностью, очень вместительный шкафчик и отлично вписался в интерьер. Хорошо что вовремя обнаружила этот магазин, чуть не купила его дороже в 2 раза в другом месте.
Звертаюся магазин Kaplya уже вдруге і вкотре переконуюся, що тут працюють справжні професіонали ! Шукала особливу італійську раковину, якої вже не було в наявності. Думала, що доведеться шукати щось інше, але Костянтин зробив неможливе! Він якимось дивом знайшов саме ту модель, яку я так хотіла. Величезне дякую за такий індивідуальний підхід, наполегливість та бездоганний сервіс.!
Щиро всім рекомендую !
Прийшов мені з цього магазину змішувач з цяточкою на носику, зателефонувала, вибачились, вислали інший. Я розумію, все перевірити неможливо, але було в іншому магазині, що я два тижні доказувала, що не олень. Тут все швиденько, з вибаченнями. Це нормальне відношення.
Покупал тут унитаз, боялся, что дорого доставка. Сделали бесплатную доставку, правда с предоплатой, но все пришло четко, целое, без вопросов. Теперь буду всем советовать.
Покупал тут много, и для себя, и для клиентов. Могу посоветовать, сотрудники адекватные, цены хорошие.
Дякуємо за хороше обслуговування клієнтів, відмінний вибір товару, бажаємо процвітати у бізнесі і далі!!!
Дякую за підказку від менеджера, коли не купила той унітаз, який не змогла б собі повісити. Майстри кажуть, купуйте що сподобається, повісимо що завгодно, а менеджер запистався, яка стінка, куди вішати, і сказав, що це небезпечно.
Отже запросила ще майстрів, вони сказали, що так, туди вішати не можна. А то б була руїна в ванній. Ще раз дякую.
Пока не начался ремонт, не знала, что все купить по нормальной цене и чтобы все пришло вовремя и качественное, и именно то, что ты заказала - это проблема. В итоге осталась покпателем этого магазина, долгий и нервный путь был, к тому, что обещают на каждом шагу.
Чула про цей сайт від знайомих, сподобалося, що роблять безкоштовну доставку і знижечки. А в мене саме ремонт у самому роспалі. Але трішечкі стало стрьомнувато, коли спиталися про передоплату. Вони кажуть, нічого страшного, можемо і безе передоплати вислати, але не зможемо зробити безкоштовну доставку, це типа не правила в нас такі, це математіка. Перетелефонувала до знайомих, що купували там, кажуть все нормально, не кіпішуй. Все чудово по ітогу привезли, чудовий сервіс, але треба трошки звикнути.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.