Відгуки на Devit Basic ba90210 від реальних покупців
Немає відгуків
Характеристики
- Basic
- хром
- нержавіюча сталь
- пластик ABS
- Ø50 мм

Немає відгуків
Хороший магазин! Приятные цены, быстрая доставка. Буду еще обращаться. Спасибо!
Приемлемые цены на товар и комплектующие. Много сантехники по скидках, покупаю тут уже не первый раз, все нравится, и качество достойное.
Спасибо. Очень грамотно рассказали о продукции интернет- магазина. Очень доброжелательная атмосфера и приятные цены. Обращусь в следующий раз и посоветую своим знакомым.
Купував Зливний бачок Kolo Idol M1400800U 12.02 заказ, 14.02 доставка. Все підійшло. Якість. Ціна. Швидкість доставки. Але не сподобалось що переплатив НП 370 грн за доставку при ціні бака 1200. Магазину слід змінити відповдального за відправку по Новій пошті, або уважніше відправляти (хвилюватись) за отримувача. Поклали маленьку кробочку в деревяний кейс, в який влізло б ще 5 чи 6 таких коробок. Максимум треба було або в іншу (бльшу) коробку, або Бачок обмотати пупиркою і плівкою зафісувати. Коробка йде стандартна.
Заказывал на этом сайте почти всю ванну. А потом жена нашла где кое-что подешевле. Когда позвонили, хотел отказаться. Отговорили, сделал цены как там, где жена нашла. И слава Богу, бо мне этот магазин нравится, привык к нему, все всегда на уровне.
Звертаюся магазин Kaplya уже вдруге і вкотре переконуюся, що тут працюють справжні професіонали ! Шукала особливу італійську раковину, якої вже не було в наявності. Думала, що доведеться шукати щось інше, але Костянтин зробив неможливе! Він якимось дивом знайшов саме ту модель, яку я так хотіла. Величезне дякую за такий індивідуальний підхід, наполегливість та бездоганний сервіс.!
Щиро всім рекомендую !
Трошки нервувалася, коли сказали, що для безкоштовної доставки тре зробити передоплату. Але подумала, що не для цього сайти такі роблять, щоб вкрасти мою тисячу. Я його давно же бачила. Все вчасно привезли, і навіть подаруночок зробили. Я так розумію, це замануха, щоб я наступного разу в них ще купувала. Але я не проти, нормальна практика, мені подобається.
Покупал тут много, и для себя, и для клиентов. Могу посоветовать, сотрудники адекватные, цены хорошие.
Покупаю для заказчиков, тут дешевле всего и нормально показывается количество на складе. А это важно, когда делаешь большие заказы. В некоторых сайтах вообще не понятно, есть это или нет, лотерея, не узнаешь, пока не закажешь. А они потом перезвонят тебе, и говорят, нажаль немае в наявности, а уже сутки прошли, или больше, а мне обйект сдавать. Вобщем, пусть все будет хорошо у ребят, доволен сотрудничеством.
Дешевше ніж в інших магазинах, швидко відповідають, оригінальний товар, все сподобалося, продавці компетентні.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.