Відгуки на Ferro U05 від реальних покупців
Немає відгуків
Характеристики
- хром
- пластик ABS
- метизи (дюбелі)

Немає відгуків
Хороший магазин! Приятные цены, быстрая доставка. Буду еще обращаться. Спасибо!
Позвонил утром, привезли под вечер. В первый раз такое, поэтому однозначно лайк.
Заказывал на этом сайте почти всю ванну. А потом жена нашла где кое-что подешевле. Когда позвонили, хотел отказаться. Отговорили, сделал цены как там, где жена нашла. И слава Богу, бо мне этот магазин нравится, привык к нему, все всегда на уровне.
Мены сподобалося на цьому сайті, що все для людей. Доставка безкоштовна, знижки тобі зроблять, і самі ціни нормальні. Гідно уваги.
Я ніколи не покупала ванни в інтернеті. Бо і доставка багато коштує, і продивитись не можна, як у магазині. Але коли мені привезли биту ванну зі звичайного магазина, а я ще й заплатила за доставку, мені мій майстер сказав, що я з минулого століття. Що є магазини, де і доставка безкоштовна, і можна купити дешевше. Ось так знайшла цей сайт, жалкую, що не знайшла його до початку ремонту, зекономіла б чималі грощі.
Компетентний уважний персонал! Без проблем прийняли відмову від замовлення допомогли підібрати інше замовлення! Швидка доставка!
Лично меня магазин привлёк хорошей ценой на нужный мне товар и тем, что он действительно является официальным дилером производителя и предоставляет оригинал. Уже нарвались один раз на подделку - повелась на крутую цену, поэтому теперь буду умнее.
Унитаз приехал на отдельном поддоне, хотя доставки и бесплатная. А это хорошее отношение и к покупателю, и к его времини. Мы живем в селе, и двойная доставка - это же неделя. Спасибо.
Купував Зливний бачок Kolo Idol M1400800U 12.02 заказ, 14.02 доставка. Все підійшло. Якість. Ціна. Швидкість доставки. Але не сподобалось що переплатив НП 370 грн за доставку при ціні бака 1200. Магазину слід змінити відповдального за відправку по Новій пошті, або уважніше відправляти (хвилюватись) за отримувача. Поклали маленьку кробочку в деревяний кейс, в який влізло б ще 5 чи 6 таких коробок. Максимум треба було або в іншу (бльшу) коробку, або Бачок обмотати пупиркою і плівкою зафісувати. Коробка йде стандартна.
Прийшов мені з цього магазину змішувач з цяточкою на носику, зателефонувала, вибачились, вислали інший. Я розумію, все перевірити неможливо, але було в іншому магазині, що я два тижні доказувала, що не олень. Тут все швиденько, з вибаченнями. Це нормальне відношення.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.