Відгуки на Devit dev001726 від реальних покупців
Немає відгуків
Характеристики
- хром
- нержавіюча сталь
- пластик ABS
- G 1¼
- Ø32 мм
- Ø40 мм

Немає відгуків
Огромное спасибо за обслуживание! Все четко и быстро. Покупала второй раз в вашем интернет-магазине, осталась довольна покупкой. При первой покупке произошел маленький инцидент с доставкой. Так как мы заказывали тумбу с умывальником, а она пришла битая. Это конечно нас расстроило. Но этот чудесный магазин с профессиональным отношением к клиенту все заменил сам и плюс за неудобства сделал доставку бесплатной.
Надеюсь и в будущем обращаться к вам.
Мены сподобалося на цьому сайті, що все для людей. Доставка безкоштовна, знижки тобі зроблять, і самі ціни нормальні. Гідно уваги.
Велике спасибі за професійне обслуговування, оперативність у роботі, чуйність та уважне ставлення до клієнтів. Прошу адміністрацію заохотити менеджера Євгена. Так як він допоміг нам зробити добрий вибір у придбанні товару.
Звертаюся магазин Kaplya уже вдруге і вкотре переконуюся, що тут працюють справжні професіонали ! Шукала особливу італійську раковину, якої вже не було в наявності. Думала, що доведеться шукати щось інше, але Костянтин зробив неможливе! Він якимось дивом знайшов саме ту модель, яку я так хотіла. Величезне дякую за такий індивідуальний підхід, наполегливість та бездоганний сервіс.!
Щиро всім рекомендую !
Здесь в этом магазине действительно самые адекватные цены. Получил товар на два дня раньше оговоренного срока. Это очень приятно во время ремонта.
Робили ремонт, замовляли всю сантехніку тут, то що безкоштовна доставка, допомогли все скомплектувати, щоб одно до одного підходило, тай снижки зробили як для оптового покупця.
Прийшов мені з цього магазину змішувач з цяточкою на носику, зателефонувала, вибачились, вислали інший. Я розумію, все перевірити неможливо, але було в іншому магазині, що я два тижні доказувала, що не олень. Тут все швиденько, з вибаченнями. Це нормальне відношення.
Позвонил утром, привезли под вечер. В первый раз такое, поэтому однозначно лайк.
Коли купуєш багато чого для ремонту, то буває, що на сайті одна ціна, а потім кажуть іншу. Я вважаю, що це шахрайство. Тут такого ніколи не біло, то вважаю, що це добрий магазин.
Дякую за підказку від менеджера, коли не купила той унітаз, який не змогла б собі повісити. Майстри кажуть, купуйте що сподобається, повісимо що завгодно, а менеджер запистався, яка стінка, куди вішати, і сказав, що це небезпечно.
Отже запросила ще майстрів, вони сказали, що так, туди вішати не можна. А то б була руїна в ванній. Ще раз дякую.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.