Отзывы о Volle Viso Ola 2230.010101 от реальных покупателей
Отзывы не найдены
Характеристики
- Viso Ola
- хром
- пластик ABS

Отзывы не найдены
Хочу выразить огромную благодарность интернет магазину капля и подчеркнуть некоторые особенности для тех кто хочет воспользоваться услугами здесь.
1. Заказ был принят очень оперативно.
2. Перезвонили и предложили отличный вариант даже лучше того что мы выбрали.
3. Очень быстро и в срок организовали доставку с тем учетом что сейчас происходит в стране.
4. Цены действительно оказались самыми лучшими по сравнению с другими где мы смотрели.
Робили ремонт, замовляли всю сантехніку тут, то що безкоштовна доставка, допомогли все скомплектувати, щоб одно до одного підходило, тай снижки зробили як для оптового покупця.
Купував Зливний бачок Kolo Idol M1400800U 12.02 заказ, 14.02 доставка. Все підійшло. Якість. Ціна. Швидкість доставки. Але не сподобалось що переплатив НП 370 грн за доставку при ціні бака 1200. Магазину слід змінити відповдального за відправку по Новій пошті, або уважніше відправляти (хвилюватись) за отримувача. Поклали маленьку кробочку в деревяний кейс, в який влізло б ще 5 чи 6 таких коробок. Максимум треба було або в іншу (бльшу) коробку, або Бачок обмотати пупиркою і плівкою зафісувати. Коробка йде стандартна.
Покупал с этого сайта много сантехники для клиентов. Раньше много у кого брал, где-то одно, где-то другое, на пару гривен дешевле, но в итоге остановился на них. Для меня важно, чтобы все было в наличии, что написано. А то расчитываешь на одно, делаешь заказ, а у нас это закончилось, вместо этого возьмите то, тут цена трошки другая, короче геморой. Ну и скидку сделают обязательно, я уже три года как постоянный клиент, по имени отчеству знают.
Спасибо. Очень грамотно рассказали о продукции интернет- магазина. Очень доброжелательная атмосфера и приятные цены. Обращусь в следующий раз и посоветую своим знакомым.
Прийшов мені з цього магазину змішувач з цяточкою на носику, зателефонувала, вибачились, вислали інший. Я розумію, все перевірити неможливо, але було в іншому магазині, що я два тижні доказувала, що не олень. Тут все швиденько, з вибаченнями. Це нормальне відношення.
Позвонил утром, привезли под вечер. В первый раз такое, поэтому однозначно лайк.
Дешевше ніж в інших магазинах, швидко відповідають, оригінальний товар, все сподобалося, продавці компетентні.
Цінник норм, якість норм, обслуговування норм. Зробила заявку вночі, зранку перетелефонували по замовленню, на наступний ранок мої змішвачі були вже на нової пошті. Дуже дякую за нормальне ставлення до покупців, зараз за таке вже хочеться дякувати.
Чула про цей сайт від знайомих, сподобалося, що роблять безкоштовну доставку і знижечки. А в мене саме ремонт у самому роспалі. Але трішечкі стало стрьомнувато, коли спиталися про передоплату. Вони кажуть, нічого страшного, можемо і безе передоплати вислати, але не зможемо зробити безкоштовну доставку, це типа не правила в нас такі, це математіка. Перетелефонувала до знайомих, що купували там, кажуть все нормально, не кіпішуй. Все чудово по ітогу привезли, чудовий сервіс, але треба трошки звикнути.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.