Відгуки на Devit dvko141 від реальних покупців
Немає відгуків
Характеристики
- білий
- хром
- метал
- пластик ABS
- Ø40 мм
- Ø50 мм

Немає відгуків
Я ніколи не покупала ванни в інтернеті. Бо і доставка багато коштує, і продивитись не можна, як у магазині. Але коли мені привезли биту ванну зі звичайного магазина, а я ще й заплатила за доставку, мені мій майстер сказав, що я з минулого століття. Що є магазини, де і доставка безкоштовна, і можна купити дешевше. Ось так знайшла цей сайт, жалкую, що не знайшла його до початку ремонту, зекономіла б чималі грощі.
Приемлемые цены на товар и комплектующие. Много сантехники по скидках, покупаю тут уже не первый раз, все нравится, и качество достойное.
Звертаюся магазин Kaplya уже вдруге і вкотре переконуюся, що тут працюють справжні професіонали ! Шукала особливу італійську раковину, якої вже не було в наявності. Думала, що доведеться шукати щось інше, але Костянтин зробив неможливе! Він якимось дивом знайшов саме ту модель, яку я так хотіла. Величезне дякую за такий індивідуальний підхід, наполегливість та бездоганний сервіс.!
Щиро всім рекомендую !
Позвонил утром, привезли под вечер. В первый раз такое, поэтому однозначно лайк.
Була сітуація, коли прийшшло розбите дзеркало, одразу з нової пошти зателефонувала їм, сказали не приймати, та підписати якогось акта. Того ж дня вислали інше, вже ціле. Нормальне ставлення, всяке буває.
Хочу подякувати менеджерам цього сайту, бо по телефону все докладно розповіли, та ще й порадили так, щоб зайвих грошей не витратити.
Магазин заслуговує на похвалу: швидка доставка, товар якісно упакований, а персонал завжди готовий відповісти на запитання. Дуже приємно мати справу з такими професіоналами☺️!
Всю сантехнику при отделке кухни меняли. Заказывали всё в данном магазине. Цены хорошие. Ассортимент представлен на любой вкус и цвет. Доставка быстрая и налажена отлично.
Чула про цей сайт від знайомих, сподобалося, що роблять безкоштовну доставку і знижечки. А в мене саме ремонт у самому роспалі. Але трішечкі стало стрьомнувато, коли спиталися про передоплату. Вони кажуть, нічого страшного, можемо і безе передоплати вислати, але не зможемо зробити безкоштовну доставку, це типа не правила в нас такі, це математіка. Перетелефонувала до знайомих, що купували там, кажуть все нормально, не кіпішуй. Все чудово по ітогу привезли, чудовий сервіс, але треба трошки звикнути.
Трошки нервувалася, коли сказали, що для безкоштовної доставки тре зробити передоплату. Але подумала, що не для цього сайти такі роблять, щоб вкрасти мою тисячу. Я його давно же бачила. Все вчасно привезли, і навіть подаруночок зробили. Я так розумію, це замануха, щоб я наступного разу в них ще купувала. Але я не проти, нормальна практика, мені подобається.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.