Отзывы о Viega 583217 от реальных покупателей
Отзывы не найдены

Отзывы не найдены
Дуже дякую за консультацію. Дуже грамотні та чуйні фахівці. Обов'язково повернуся і рекомендуватиму всім!
Я ніколи не покупала ванни в інтернеті. Бо і доставка багато коштує, і продивитись не можна, як у магазині. Але коли мені привезли биту ванну зі звичайного магазина, а я ще й заплатила за доставку, мені мій майстер сказав, що я з минулого століття. Що є магазини, де і доставка безкоштовна, і можна купити дешевше. Ось так знайшла цей сайт, жалкую, що не знайшла його до початку ремонту, зекономіла б чималі грощі.
Хочу подякувати менеджерам цього сайту, бо по телефону все докладно розповіли, та ще й порадили так, щоб зайвих грошей не витратити.
Була сітуація, коли прийшшло розбите дзеркало, одразу з нової пошти зателефонувала їм, сказали не приймати, та підписати якогось акта. Того ж дня вислали інше, вже ціле. Нормальне ставлення, всяке буває.
Купував Зливний бачок Kolo Idol M1400800U 12.02 заказ, 14.02 доставка. Все підійшло. Якість. Ціна. Швидкість доставки. Але не сподобалось що переплатив НП 370 грн за доставку при ціні бака 1200. Магазину слід змінити відповдального за відправку по Новій пошті, або уважніше відправляти (хвилюватись) за отримувача. Поклали маленьку кробочку в деревяний кейс, в який влізло б ще 5 чи 6 таких коробок. Максимум треба було або в іншу (бльшу) коробку, або Бачок обмотати пупиркою і плівкою зафісувати. Коробка йде стандартна.
Коли купуєш багато чого для ремонту, то буває, що на сайті одна ціна, а потім кажуть іншу. Я вважаю, що це шахрайство. Тут такого ніколи не біло, то вважаю, що це добрий магазин.
Лично меня магазин привлёк хорошей ценой на нужный мне товар и тем, что он действительно является официальным дилером производителя и предоставляет оригинал. Уже нарвались один раз на подделку - повелась на крутую цену, поэтому теперь буду умнее.
В восторге от вашего интернет магазина! Удобный поиск, огромный ассортимент с необходимыми размерами и фото. Все доступно и понятно.
Вчера получил заказ. Все оригинал как и ожидал. Плюс на все товары шла официальная гарантия.
Все быстро доставили. Все в порядке. Нормальный магазин.
Делал заказы тут на протяжении нескольких лет. Менеджеры менялись, а правила хорошего тона по отношению к покупателям - нет. Мне как сразу в первый раз пообещали дополнительную скидку, так она и до сих пор работает. Я уже весь свой подъезд и пол соседнего укомплектовал. Мне все нравится, и соседи благодарны.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.