Отзывы о Ferro Smile ASM33 от реальных покупателей
Отзывы не найдены
Характеристики
- Smile
- хром
- металл
- без крышки
- метизы (дюбели)

Отзывы не найдены
Магазин заслуговує на похвалу: швидка доставка, товар якісно упакований, а персонал завжди готовий відповісти на запитання. Дуже приємно мати справу з такими професіоналами☺️!
Спасибо. Очень грамотно рассказали о продукции интернет- магазина. Очень доброжелательная атмосфера и приятные цены. Обращусь в следующий раз и посоветую своим знакомым.
Всю сантехнику при отделке кухни меняли. Заказывали всё в данном магазине. Цены хорошие. Ассортимент представлен на любой вкус и цвет. Доставка быстрая и налажена отлично.
Взяла здесь пенал с хорошей скидкой. Приобретением довольна полностью, очень вместительный шкафчик и отлично вписался в интерьер. Хорошо что вовремя обнаружила этот магазин, чуть не купила его дороже в 2 раза в другом месте.
Компетентний уважний персонал! Без проблем прийняли відмову від замовлення допомогли підібрати інше замовлення! Швидка доставка!
Пока не начался ремонт, не знала, что все купить по нормальной цене и чтобы все пришло вовремя и качественное, и именно то, что ты заказала - это проблема. В итоге осталась покпателем этого магазина, долгий и нервный путь был, к тому, что обещают на каждом шагу.
Купував Зливний бачок Kolo Idol M1400800U 12.02 заказ, 14.02 доставка. Все підійшло. Якість. Ціна. Швидкість доставки. Але не сподобалось що переплатив НП 370 грн за доставку при ціні бака 1200. Магазину слід змінити відповдального за відправку по Новій пошті, або уважніше відправляти (хвилюватись) за отримувача. Поклали маленьку кробочку в деревяний кейс, в який влізло б ще 5 чи 6 таких коробок. Максимум треба було або в іншу (бльшу) коробку, або Бачок обмотати пупиркою і плівкою зафісувати. Коробка йде стандартна.
Я ніколи не покупала ванни в інтернеті. Бо і доставка багато коштує, і продивитись не можна, як у магазині. Але коли мені привезли биту ванну зі звичайного магазина, а я ще й заплатила за доставку, мені мій майстер сказав, що я з минулого століття. Що є магазини, де і доставка безкоштовна, і можна купити дешевше. Ось так знайшла цей сайт, жалкую, що не знайшла його до початку ремонту, зекономіла б чималі грощі.
Прийшов мені з цього магазину змішувач з цяточкою на носику, зателефонувала, вибачились, вислали інший. Я розумію, все перевірити неможливо, але було в іншому магазині, що я два тижні доказувала, що не олень. Тут все швиденько, з вибаченнями. Це нормальне відношення.
Мены сподобалося на цьому сайті, що все для людей. Доставка безкоштовна, знижки тобі зроблять, і самі ціни нормальні. Гідно уваги.
© 2012 - 2026 Kaplya.com.ua.